• jachty_na_kotwicy1.jpg
 • Palm Island1.jpg
 • zaloga1.jpg
 

CZARTER JACHTÓW

 Czarter jachtów w Grecji i Chorwacji

Czarter jachtów: Grecja, Chorwacja, Włochy, Bałtyk, Karaiby, Seszele. Jachty morskie i katamarany. U nas znajdziesz najlepszy jacht odpowiadający Twoim wymaganiom. 

Czarter jachtów

REJSY ŻEGLARSKIE

rejsy żeglarskie

Wakacje na jachcie o każdej porze roku. Rejsy żeglarskie w Chorwacji, Grecji, Włoszech na Karaibach i Seszelach. Nie potrzeba żadnych uprawnień żeby popłynąć w rejs. Popłyń z nami na żagle!

rejsy żeglarskie

GDZIE NA ŻAGLE?

żeglarstwo

Dokąd i kiedy popłynąć na rejs żeglarski? Tutaj znajdziecie podstawowe informacje o: trasach rejsów, okresach dobrej pogody, atrakcjach turystycznych i inne.

żeglarstwo morskie

 

 • 5 najlepszych aplikacji na jachcie
  Napisany
  5 najlepszych aplikacji na jachcie Obecnie, niemal na każdym jachcie, mamy dostęp do internetu. Możemy się z nim łączyć przez sieć GSM (LTE) lub poprzez WiFi, dzięki ruterowi znajdującemu się na pokładzie. Wykupiony za niewielką opłatą pakiet danych (zwykle ok. 20-30 EUR/ tydzień z dostępem dla pięciu urządzeń), zapewni nam komfort i poczucie bezpieczeństwa na morzu. Aplikacje pomogą nie tylko w sprawdzeniu prognozy pogody, ale i dostarczą znakomitych map morskich z możliwością prowadzenia nawigacji, uchronią przed kolizją ze statkami, będą monitorować trzymanie kotwicy lub przypomną…
  Napisano środa, 12 październik 2016 19:53 w Dziennik jachtowy Czytany 42 razy
 • Jaki jacht wybrać na wakacje?
  Napisany
  Jaki jacht wybrać na wakacje? Jaki jacht wybrać na wakacje? Katamaran czy jednokadłubowiec (monohull)? Jedne i drugie mają swoje wady i zalety. Zacznijmy od zalet katamaranów. Prędkość pod żaglami. Nowoczesne katamarany turystyczne żeglują średnio 20% szybciej niż jachty jednokadłubowe. Jednak ich kadłub – część podwodna - musi być czysta. Zabrudzony, porośnięty oznacza stratę na prędkości 20% i więcej. Wybierajmy więc katamarany nowe, zadbane w sprawdzonych i dbających o jachty firmach czarterowych. Duża przestrzeń. Katamaran posiada znacznie więcej miejsca na i pod pokładem: wygodne, oddzielne kabiny…
  Napisano czwartek, 10 marzec 2016 21:52 w Dziennik jachtowy Czytany 871 razy

Niemcy - Rugia

Czartery jachtów i rejsy żeglarskie z Niemiec

Greifswald, Heiligenhafen, Flensburg, Rugia, Bałtyk

Tuż za naszą zachodnią granicą można wyczarterować jacht spełniający nasze najwyższe oczekiwania. Do wyboru mamy bazy na Rugii (ok. 100 km od Szczecina), we Flensburgu i Heiligenhafen.

Neuhof do doskonałe miejsce dla rozpoczęcia rejsu po wyspach i zatokach leżących wokół Rugii, rejsu na Bornholm (ok. 70 Mm), a nawet do Kopenhagi (ok. 100 Mm).

Rugia - NiemcyNeuhof - marina

Flensburski fiord to prawdziwe żeglarskie eldorado, kolebka żeglarstwa i świetne miejsce wypadowe do portów Małego Bełtu.

Z Heilgenhafen dysponując dwoma tygodniami czarteru, można popłynąć w ciekawy rejs wokół Zelandii, przepłynąć Sund, Wielki Bełt, zwiedzić po drodze Malme, Kopenhagę, Helsingor i wiele innych małych i uroczych portów duńskich.

Propozycja trasy 7- dniowego rejsu z Neuhof na Rugii:

1 dzień: zaokrętowanie 
2 dzień: Lauterbach (15 Mm) 
3 dzień: Sassnitz (25 Mm) 
4 dzień: Ralsviek, Vitte (15 Mm) 
5 dzień: Zingst (30 Mm) 
6 dzień: Stralsund (30 Mm) 
7 dzień: Neuhof (30 Mm) 
8 dzień: wyokrętowanie

Kliknij tutaj aby wyczarterować jacht w Niemczech

 

Nasze rejsy

O nas

Jesteśmy agencją żeglarską oferującą czartery jachtów oraz organizację rejsów żeglarskich na całym świecie. Działamy na rynku od 1999 roku. Jesteśmy agentem ponad 200 firm czarterowych z całego świata. Decydując się na wynajem jachtów u nas, macie Państwo gwarancję rzetelności oraz najkorzystniejszej ceny. Więcej...

Kontakt

ACTIVE-SAILS.PL

tel. kom. +48 605 43 00 46

ul. Zdzisławy 11a, 61-054 Poznań 

info(małpa)active.poznan.pl