CZARTER JACHTÓW

 Czarter jachtów w Grecji i Chorwacji

Czarter jachtów: Grecja, Chorwacja, Włochy, Bałtyk, Karaiby, Seszele. Jachty morskie i katamarany. U nas znajdziesz najlepszy jacht odpowiadający Twoim wymaganiom. 

Czarter jachtów

REJSY ŻEGLARSKIE

rejsy żeglarskie

Wakacje na jachcie o każdej porze roku. Rejsy żeglarskie w Chorwacji, Grecji, Włoszech na Karaibach i Seszelach. Nie potrzeba żadnych uprawnień żeby popłynąć w rejs. Popłyń z nami na żagle!

rejsy żeglarskie

GDZIE NA ŻAGLE?

żeglarstwo

Dokąd i kiedy popłynąć na rejs żeglarski? Tutaj znajdziecie podstawowe informacje o: trasach rejsów, okresach dobrej pogody, atrakcjach turystycznych i inne.

żeglarstwo morskie

 

 • Czartery jachtów w Grecji
  Napisany
  Czartery jachtów w Grecji Istnieje bardzo wiele powodów, dla których warto popłynąć na rejs żeglarski w Grecji. Są to: wyjątkowy krajobraz, tysiące pięknych wysp, autentyczni ludzie i kultura - to tylko niektóre z nich. Ceny czarteru jachtów na greckich wyspach są bardzo konkurencyjne. W dalszej części napiszemy nieco więcej o czarterze jachtów w tej wspaniałej części świata. Jakie są zalety czarteru jachtu w Grecji? Grecja ma najdłuższe wybrzeże wśród krajów Morza Śródziemnego o długości 13 676 km. Na rejs w Grecji łatwo jest dotrzeć,…
  Napisano wtorek, 16 maj 2017 21:07 w Destynacje Czytany 465 razy
 • Czartery jachtów w Chorwacji
  Napisany
  Czartery jachtów w Chorwacji Najprostszym sposobem zwiedzenia niezliczonych chorwackich wysp jest rejs wyczarterowanym jachtem. Chorwackie wybrzeże oferuje szeroką gamę portów, zatok, marin i wspaniałych widoków. Dostępna jest tutaj bogata oferta jachtów motorowych i żaglowych, a ceny są tutaj najniższe w całym regionie Morza Śródziemnego. O atrakcyjności Chorwacji decyduje piękny krajobraz, ciekawa historię i świetna infrastruktura żeglarska. Co decyduje o atrakcyjności rejsu żeglarskiego w Chorwacji? Przede wszystkim jest to niezwykle czysta woda w Adriatyku. Linia brzegowa jest bardzo urozmaicona - głównie skalista, składa się z…
  Napisano środa, 19 kwiecień 2017 20:25 w Destynacje Czytany 438 razy

Niemcy - Rugia

Czartery jachtów i rejsy żeglarskie z Niemiec

Greifswald, Heiligenhafen, Flensburg, Rugia, Bałtyk

Tuż za naszą zachodnią granicą można wyczarterować jacht spełniający nasze najwyższe oczekiwania. Do wyboru mamy bazy na Rugii (ok. 100 km od Szczecina), we Flensburgu i Heiligenhafen.

Neuhof do doskonałe miejsce dla rozpoczęcia rejsu po wyspach i zatokach leżących wokół Rugii, rejsu na Bornholm (ok. 70 Mm), a nawet do Kopenhagi (ok. 100 Mm).

Rugia - NiemcyNeuhof - marina

Flensburski fiord to prawdziwe żeglarskie eldorado, kolebka żeglarstwa i świetne miejsce wypadowe do portów Małego Bełtu.

Z Heilgenhafen dysponując dwoma tygodniami czarteru, można popłynąć w ciekawy rejs wokół Zelandii, przepłynąć Sund, Wielki Bełt, zwiedzić po drodze Malme, Kopenhagę, Helsingor i wiele innych małych i uroczych portów duńskich.

Propozycja trasy 7- dniowego rejsu z Neuhof na Rugii:

1 dzień: zaokrętowanie 
2 dzień: Lauterbach (15 Mm) 
3 dzień: Sassnitz (25 Mm) 
4 dzień: Ralsviek, Vitte (15 Mm) 
5 dzień: Zingst (30 Mm) 
6 dzień: Stralsund (30 Mm) 
7 dzień: Neuhof (30 Mm) 
8 dzień: wyokrętowanie

Kliknij tutaj aby wyczarterować jacht w Niemczech

Nasze rejsy

O nas

Jesteśmy agencją żeglarską oferującą czartery jachtów oraz organizację rejsów żeglarskich na całym świecie. Działamy na rynku od 1999 roku. Jesteśmy agentem ponad 200 firm czarterowych z całego świata. Decydując się na wynajem jachtów u nas, macie Państwo gwarancję rzetelności oraz najkorzystniejszej ceny. Więcej...

Kontakt

ACTIVE-SAILS.PL

tel. kom. +48 605 43 00 46

ul. Zdzisławy 11a, 61-054 Poznań 

info(małpa)active.poznan.pl