• jachty_na_kotwicy1.jpg
 • Palm Island1.jpg
 • zaloga1.jpg
 

CZARTER JACHTÓW

 Czarter jachtów w Grecji i Chorwacji

Czarter jachtów: Grecja, Chorwacja, Włochy, Bałtyk, Karaiby, Seszele. Jachty morskie i katamarany. U nas znajdziesz najlepszy jacht odpowiadający Twoim wymaganiom. 

Czarter jachtów

REJSY ŻEGLARSKIE

rejsy żeglarskie

Wakacje na jachcie o każdej porze roku. Rejsy żeglarskie w Chorwacji, Grecji, Włoszech na Karaibach i Seszelach. Nie potrzeba żadnych uprawnień żeby popłynąć w rejs. Popłyń z nami na żagle!

rejsy żeglarskie

GDZIE NA ŻAGLE?

żeglarstwo

Dokąd i kiedy popłynąć na rejs żeglarski? Tutaj znajdziecie podstawowe informacje o: trasach rejsów, okresach dobrej pogody, atrakcjach turystycznych i inne.

żeglarstwo morskie

 

 • Jaki jacht wybrać na wakacje?
  Napisany
  Jaki jacht wybrać na wakacje? Jaki jacht wybrać na wakacje? Katamaran czy jednokadłubowiec (monohull)? Jedne i drugie mają swoje wady i zalety. Zacznijmy od zalet katamaranów. Prędkość pod żaglami. Nowoczesne katamarany turystyczne żeglują średnio 20% szybciej niż jachty jednokadłubowe. Jednak ich kadłub – część podwodna - musi być czysta. Zabrudzony, porośnięty oznacza stratę na prędkości 20% i więcej. Wybierajmy więc katamarany nowe, zadbane w sprawdzonych i dbających o jachty firmach czarterowych. Duża przestrzeń. Katamaran posiada znacznie więcej miejsca na i pod pokładem: wygodne, oddzielne kabiny…
  Napisano czwartek, 10 marzec 2016 21:52 w Dziennik jachtowy Czytany 820 razy
 • Czarter jachtów motorowych
  Napisany
  Czarter jachtów motorowych Wynajem łodzi motorowych W Polsce uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych o mocy silnika do 10 kW nie wymaga posiadania żadnego dokumentu kwalifikacyjnego (patentu motorowodnego) (Ustawa z dnia 21 grudnia 2000 r. o żegludze śródlądowej, Dziennik Ustaw RP, 2013 r., poz. 1458). Nie wymaga się również posiadania dokumentu kwalifikacyjnego do prowadzenia jachtów motorowych o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, czyli tzw. motorowych jachtów spacerowych…
  Napisano czwartek, 12 listopad 2015 09:27 w Dziennik jachtowy Czytany 1926 razy

Niemcy - Rugia

Czartery jachtów i rejsy żeglarskie z Niemiec

Greifswald, Heiligenhafen, Flensburg, Rugia, Bałtyk

Tuż za naszą zachodnią granicą można wyczarterować jacht spełniający nasze najwyższe oczekiwania. Do wyboru mamy bazy na Rugii (ok. 100 km od Szczecina), we Flensburgu i Heiligenhafen.

Neuhof do doskonałe miejsce dla rozpoczęcia rejsu po wyspach i zatokach leżących wokół Rugii, rejsu na Bornholm (ok. 70 Mm), a nawet do Kopenhagi (ok. 100 Mm).

Rugia - NiemcyNeuhof - marina

Flensburski fiord to prawdziwe żeglarskie eldorado, kolebka żeglarstwa i świetne miejsce wypadowe do portów Małego Bełtu.

Z Heilgenhafen dysponując dwoma tygodniami czarteru, można popłynąć w ciekawy rejs wokół Zelandii, przepłynąć Sund, Wielki Bełt, zwiedzić po drodze Malme, Kopenhagę, Helsingor i wiele innych małych i uroczych portów duńskich.

Propozycja trasy 7- dniowego rejsu z Neuhof na Rugii:

1 dzień: zaokrętowanie 
2 dzień: Lauterbach (15 Mm) 
3 dzień: Sassnitz (25 Mm) 
4 dzień: Ralsviek, Vitte (15 Mm) 
5 dzień: Zingst (30 Mm) 
6 dzień: Stralsund (30 Mm) 
7 dzień: Neuhof (30 Mm) 
8 dzień: wyokrętowanie

Kliknij tutaj aby wyczarterować jacht w Niemczech

 

Nasze rejsy

O nas

Jesteśmy agencją żeglarską oferującą czartery jachtów oraz organizację rejsów żeglarskich na całym świecie. Działamy na rynku od 1999 roku. Jesteśmy agentem ponad 200 firm czarterowych z całego świata. Decydując się na wynajem jachtów u nas, macie Państwo gwarancję rzetelności oraz najkorzystniejszej ceny. Więcej...

Kontakt

ACTIVE-SAILS.PL

tel. kom. +48 605 43 00 46

ul. Zdzisławy 11a, 61-054 Poznań 

info(małpa)active.poznan.pl