wtorek, 03 listopad 2015 18:37

Katamaran dla niepełnosprawnych | Turystyka dostępna

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czy można wyczarterować katamaran dla osób niepełnosprawnych?

Oczywiście! Jedna z firm czarterowych na Karaibach oferuje do wynajęcia katamaran w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Tym jachtem jest "The Spirit of Stella", 17 metrowy katamaran typu Mattia 56, posiadający 4 dwuosobowe kabiny z łazienkami i wiele udogodnień, takich jak: generator prądu, odsalarkę, lodówkę i zamrażarkę, ponton z silnikiem 15 KM, sprzęt ABC do snurkowania i sprzęt wędkarski.

TRAP DLA OSÓB NA WÓZKACH

Dostęp do jachtu umożliwia usytuowany na prawej burcie poziomy trap, który jest wysuwany na pirs za pomocą specjalnej windy.

trap dla osób niepełnosprawnych

DOSTĘP DO KABIN

Dwie windy umożliwiają bezproblemowe dostanie się do tylnej kabiny. Winda jest sterowana za pomocą pilota zdalnego sterowania lub za pomocą odpowiednich przycisków.

winda dla niepełnosprawnych na jachcie

DOSTĘP DO ŁAZIENEK

Kabiny łazienkowe zostały udostępnione po przeprowadzeniu precyzyjnych badań biomechanicznych z wykorzystaniem wózków dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu katamaran posiada dwie dwie specjalnie przystosowane dostępne łazienki.

OPUSZCZANA RAMPA Z KOKPITU DO MESY

Rampa poruszana mechanizmem elektrycznym pozwala na wózkach wjechać i wyjechać z mesy do kokpitu, opuszczając się w razie potrzeby do 10% pochylenia od poziomu.

rampa dla niepełnosprawnych na jachcie

WÓZEK JEŻDŻĄCY  PO POKŁADZIE KATAMARANA

Katamaran jest wyposażony w praktyczny wózek, który ułatwia przemieszczanie się po pokładzie pomiędzy rufą a dziobem osobom z problemami motorycznymi.

jak poruszają się niepełnosprawni po pokładzie

Jacht dostępny jest w czarterze za naszym pośrednictwem na Karaibach w rejonie Grenadynów.

ZAPRASZAMY!

Czytany 4289 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 lipiec 2019 20:47

Nasze rejsy

O nas

Jesteśmy agencją żeglarską oferującą czartery jachtów oraz organizację rejsów żeglarskich na całym świecie. Działamy na rynku od 1999 roku. Jesteśmy agentem ponad 200 firm czarterowych z całego świata. Decydując się na wynajem jachtów u nas, macie Państwo gwarancję rzetelności oraz najkorzystniejszej ceny. Więcej...

Kontakt

ACTIVE-SAILS.PL

tel. kom. +48 605 43 00 46

ul. Zdzisławy 11a, 61-054 Poznań 

info(małpa)active.poznan.pl