Jesteście grupą przyjaciół, nigdy nie byliście na rejsie i nie wiecie jak go zorganizować?

Znakomicie trafiliście. Pomożemy Wam zorganizować rejs "Waszych marzeń ", który poprowadzi nasz doświadczony skipper. W zależności od potrzeb, pomożemy Państwu wybrać odpowiedni akwen, termin oraz jacht. Pomożemy także w zakupie biletów lotniczych.

Dla osób początkujących polecamy Chorwację i Grecję na Morzu Jońskim, a z dalszych kierunków Seszele. Dla osób zaawansowanych greckie Morze Egejskie a z bardziej odległych kierunków - Wyspy Karaibskie, gdzie nigdy nie brakuje wiatru.

Dla osób pragnących zaznać uroków żeglugi na pływach polecamy niezwykle atrakcyjną Irlandię, Wyspy Normańskie leżące w  Kanale La Manche lub niezwykle atrakcyjny rejs z Belgii do Londynu. 

Jest Was tylko czwórka? Plus skipper, to piątka. Czyli wystarczy wam wygodny 2-kabinowy jacht. Koszt takiego, w miarę nowego 2-kabinowego jachtu ze skipperem w lipcu, to koszt około 400-500 EUR/osobę.

Dla grup dziesięcioosobowych polecamy większe, pięciokabinowe jachty. Wtedy koszt rejsu wyniesie od 400 do 600 EUR/osobę (cena jachtu ze skipperem).

Rejsy na życzenie mogą być połączone ze szkoleniem na patenty żeglarskie (np. ISSA, voditel brodce) lub z nauką manewrowania.

Organizacja rejsów na życzenie

Nasze rejsy

O nas

Jesteśmy agencją żeglarską oferującą czartery jachtów oraz organizację rejsów żeglarskich na całym świecie. Działamy na rynku od 1999 roku. Jesteśmy agentem ponad 200 firm czarterowych z całego świata. Decydując się na wynajem jachtów u nas, macie Państwo gwarancję rzetelności oraz najkorzystniejszej ceny. Więcej...

Kontakt

ACTIVE-SAILS.PL

tel. kom. +48 605 43 00 46

ul. Zdzisławy 11a, 61-054 Poznań 

info(małpa)active.poznan.pl